Новости

MVK õpetajate päev 2022 07. октября

„Õpetaja on inimene, kes hoolsa aednikuna paneb iga päev tükikese oma mõistusest ja südamest noortele kaasa.“ Toomas Hendrik Ilves


05.10.2022 tähistas Merivälja Kool rahvusvahelist õpetajate päeva. Sel aastal võttis õpetajate päeva korraldamise oma õlgadele vahva meeskond-üheksandikud ja õpilasesindus. Hommik algas õpetajate toas mõnusate hommikujuttude, elevuse ja vanematekogu poolt organiseeritud maitsva kohvilaua ja hõrgutistega. Mei,e selleks päevaks valitud „uue“ direktori Uku Oja head sõnad ja lillede kinkimine õpetajatele, lisas hommikusse pidulikkust. Samuti Pirita linnaosavalitsuse poolt toodud tort! Pärast seda läks lahti aasta kõige vahvam koolipäev. „Päris“ õpetajad vahetusid üheksandike vastu. Üheksandikel tuli oma uut, aga põnevat rolli täita tervelt 5 koolitundi! Oi, seda elevust, mis kostis klassiuste tagant, kui noored õpetajad tunde andsid! Aga meie „uued“ õpetajad said väga hästi hakkama. Õpetajatele jätkusid erinevad tegevused koolimajas terve päeva vältel - paberlennukite lennutamise võistlus (tulemused lisatud), küpsiste kaunistamine, käevõrude meisterdamine, tuleviku ennustamine kaartidega ja erinevad sportlikud mängud kooli saalis. Õpetajad olid palutud kooli, õpilasteks riietatuna. See omakorda tõi suurt elevust ja toredaid naerupurskeid. Samuti oli rõõmsaks äratundmiseks, nuputamiseks, kooli koridoris väljariputatud stend, „Siin me olime“, kus on õpetajate fotod, nende kooliaja algusest. Nuputamine ja ära arvamine jätkub veel mõned nädalad. Päevale tõmbas joone alla õpetajate matk Tädu loodusõpperajal ja väike autokapoti piknik. Kokkuvõtteks oli üks vahva, tore ja elevust-tegevust täis päev. Kus koolimaja jäi omale kohale, õpetajad said pisut vabamalt hingata ja õpilased said kogeda täiesti uutmoodi lähenemist õpetamisele. Suur südamlik tänu üheksandikele, vanematekogule ja õpilasesindusele!

05.10.2022 tähistas Merivälja Kool rahvusvahelist õpetajate päeva. Sel aastal võttis õpetajate päeva korraldamise oma õlgadele vahva meeskond-üheksandikud ja õpilasesindus. Hommik algas õpetajate toas mõnusate hommikujuttude, elevuse ja vanematekogu poolt organiseeritud maitsva kohvilaua ja hõrgutistega. Mei,e selleks päevaks valitud „uue“ direktori Uku Oja head sõnad ja lillede kinkimine õpetajatele, lisas hommikusse pidulikkust. Samuti Pirita linnaosavalitsuse poolt toodud tort! Pärast seda läks lahti aasta kõige vahvam koolipäev. „Päris“ õpetajad vahetusid üheksandike vastu. Üheksandikel tuli oma uut, aga põnevat rolli täita tervelt 5 koolitundi! Oi, seda elevust, mis kostis klassiuste tagant, kui noored õpetajad tunde andsid! Aga meie „uued“ õpetajad said väga hästi hakkama.
Õpetajatele jätkusid erinevad tegevused koolimajas terve päeva vältel - paberlennukite lennutamise võistlus (tulemused lisatud), küpsiste kaunistamine, käevõrude meisterdamine, tuleviku ennustamine kaartidega ja erinevad sportlikud mängud kooli saalis. Õpetajad olid palutud kooli, õpilasteks riietatuna. See omakorda tõi suurt elevust ja toredaid naerupurskeid. Samuti oli rõõmsaks äratundmiseks, nuputamiseks, kooli koridoris väljariputatud stend, „Siin me olime“, kus on õpetajate fotod, nende kooliaja algusest. Nuputamine ja ära arvamine jätkub veel mõned nädalad. Päevale tõmbas joone alla õpetajate matk Tädu loodusõpperajal ja väike autokapoti piknik. Kokkuvõtteks oli üks vahva, tore ja elevust-tegevust täis päev. Kus koolimaja jäi omale kohale, õpetajad said pisut vabamalt hingata ja õpilased said kogeda täiesti uutmoodi lähenemist õpetamisele. Suur südamlik tänu üheksandikele, vanematekogule ja õpilasesindusele!