Uudised

Toimus Kõrvitsanädal 2022 01. november


Oktoobrikuu keskel tähistas Merivälja Kool traditsioonilselt iga-aastast kõrvitsanädalat. See üritus on üles kutsutud Merivälja kooli vanematekogu poolt. Koostöös huvijuhi, õpilasesindusega ja vanematekoguga oli õpilastel võimalus kooli tuua kõrvitsaid, mis said kõik mõõdetud, kaalutud ja kaunistatud. Kaunistatud kõrvitsad said välja pandud kooli koridori, kus kogu koolipere sai nende hulgas välja valida oma lemmiku. Kõige aktiivsem osavõtt oli 1A klassi poolt koos õpetaja Piret Laanesaar´ga ja 1B klass koos õpetaja Helena Kroon´i ja Ene Avson´ga. Kõrvitsad olid kaunistatud looduslike ja eemaldatavate kaunistustega, sest kõrvitsad läksid vanamatekogu esindajate abiga nädala lõpus loomaaeda. Õpilased kes aktiivselt kõrvitsanädalast osa võtsid, said tunnustatud tänukirjaga ja kutsega kinno Pirita VAK halloweeniteemalist filmi vaatama minna. Auhinna pani välja Pirita VAK ja vanematekogu. Suur aitäh õpilasesindusele aktiivse tegutsemise eest ja Merivälja kooli vanematekogule abi ning igakülgse toetuse eest.
Oktoobrikuu keskel tähistas Merivälja Kool traditsioonilselt iga-aastast kõrvitsanädalat. See üritus on üles kutsutud Merivälja kooli vanematekogu poolt. Koostöös huvijuhi, õpilasesindusega ja vanematekoguga oli õpilastel võimalus kooli tuua kõrvitsaid, mis said kõik mõõdetud, kaalutud ja kaunistatud. Kaunistatud kõrvitsad said välja pandud kooli koridori, kus kogu koolipere sai nende hulgas välja valida oma lemmiku. Kõige aktiivsem osavõtt oli 1A klassi poolt koos õpetaja Piret Laanesaar´ga ja 1B klass koos õpetaja Helena Kroon´i ja Ene Avson´ga. Kõrvitsad olid kaunistatud looduslike ja eemaldatavate kaunistustega, sest kõrvitsad läksid vanamatekogu esindajate abiga nädala lõpus loomaaeda. Õpilased kes aktiivselt kõrvitsanädalast osa võtsid, said tunnustatud tänukirjaga ja kutsega kinno Pirita VAK halloweeniteemalist filmi vaatama minna. Auhinna pani välja Pirita VAK ja vanematekogu.
Suur aitäh õpilasesindusele aktiivse tegutsemise eest ja Merivälja kooli vanematekogule abi ning igakülgse toetuse eest.