Uudised

Tallinna Linnuklubi linnuviktoriin 20. detsember


16.12.2022 toimus Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis Tallinna Linnuklubi poolt korraldatud linnuviktoriin Tallinna koolide 6.-9. klassi õpilastele. Merivälja kool oli esindatud kahe võistkonnaga ja uhkusega teatame, et meie kooli õpilased saavutasid auhinnalise IV koha ja kiiduväärt VIII koha. Kokku osales linnuviktoriinil 12 võistkonda. Tublid õpilased:
Helena Tammelaid
Kadri Toomsalu
Dagmar Luts
Saara Liis Kann
Lisandra Tükk
Karolin Kurnim
Saara Maria Sõna
Anna Mariita Rokk
Rosanna Aume
Juhendajad õp Malle Salu ja Leana Reiu

16.12.2022 toimus Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis Tallinna Linnuklubi poolt korraldatud linnuviktoriin Tallinna koolide 6.-9. klassi õpilastele. Merivälja kool oli esindatud kahe võistkonnaga ja uhkusega teatame, et meie kooli õpilased saavutasid auhinnalise IV koha ja kiiduväärt VIII koha. Kokku osales linnuviktoriinil 12 võistkonda. Tublid õpilased:
Helena Tammelaid
Kadri Toomsalu
Dagmar Luts
Saara Liis Kann
Lisandra Tükk
Karolin Kurnim
Saara Maria Sõna
Anna Mariita Rokk
Rosanna Aume
Juhendajad õp Malle Salu ja Leana Reiu