Uudised

Tallinna koolide tütarlaste jalgpalli MV 02. november


Merivälja Kooli 9a ja 9b klassi tüdrukud võtsid edukalt osa Tallinna koolide vahelisest tütarlaste jalgpalliturniirist. Võistlus toimus 02.11.2021 EJL jalgpalli sisehallis. Mängiti 3x 12 minutit. Meie kooli tüdrukud alistasid Roccal Mare Kooli tüdrukud 3:0 ja jäid viiki 0:0  TLN 21.kooli ja TLN Lasnamäe Vene Gümnaasiumi võistkondadega. Seega saavutati oma algrupis väärikas II koht.
Tüdrukute juhendaja oli õpetaja Sergei Bondarev.
Merivälja Kooli 9a ja 9b klassi tüdrukud võtsid edukalt osa Tallinna koolide vahelisest tütarlaste jalgpalliturniirist. Võistlus toimus 02.11.2021 EJL jalgpalli sisehallis. Mängiti 3x 12 minutit. Meie kooli tüdrukud alistasid Roccal Mare Kooli tüdrukud 3:0 ja jäid viiki 0:0  TLN 21.kooli ja TLN Lasnamäe Vene Gümnaasiumi võistkondadega. Seega saavutati oma algrupis väärikas II koht.
Tüdrukute juhendaja oli õpetaja Sergei Bondarev.