Uudised

Õppeaasta esimene näitus "Looduskunsti tööd" 17. september


Õppeaasta on alanud ning ka esimene näitus on meie koolis üleval! 
Näitusel  "Looduskunsti tööd" on kõik värvid ja kollaaži detailid pärit ainult loodusest. Nende tööde loomise käigus on õpilased saanud inspiratsiooni pesupulbrireklaamidest, kus on näidatud, kuidas muru määrib ja värvi annab. Õpilased said katsetada ja kogeda, kuidas on värvida loodusest saadud erinevate taimede, marjade ja muude vahenditega ning näha ka kohest tulemust.
Näitus on üleval ka veebigaleriis: https://drive.google.com/drive/folders/1VNr-KnqRhkDZlxfp48LAcSw2t_b-M1ay
 
Aitäh, 4. klasside õpilased ja kunstiõpetaja Tiina Tarve!
 
Värvilist sügist!
Õppeaasta on alanud ning ka esimene näitus on meie koolis üleval! 
Näitusel  "Looduskunsti tööd" on kõik värvid ja kollaaži detailid pärit ainult loodusest. Nende tööde loomise käigus on õpilased saanud inspiratsiooni pesupulbrireklaamidest, kus on näidatud, kuidas muru määrib ja värvi annab. Õpilased said katsetada ja kogeda, kuidas on värvida loodusest saadud erinevate taimede, marjade ja muude vahenditega ning näha ka kohest tulemust.
Näitus on üleval ka veebigaleriis: https://drive.google.com/drive/folders/1VNr-KnqRhkDZlxfp48LAcSw2t_b-M1ay
 
Aitäh, 4. klasside õpilased ja kunstiõpetaja Tiina Tarve!
 
Värvilist sügist!