Uudised

Õppeaasta 1. poolaasta parimad klassijuhatajad 13. jaanuar


Merivälja Kooli 2020/2021 õppeaasta 1. poolaastal said meie kooli klassijuhatajatest tunnustatud Jürgen-Kristoffer Korstnik kui algav klassijuhataja ja Maiki Saaring, kes hääletati parimaks klassijuhatajaks. 
Palju-palju õnne!
 
4.b klassijuhataja Jürgen-Kristoffer Korstnik alustas klassijuhatajana 2020. aasta õppeaasta alguses ning on õpilaste, koolitöötajate ja lapsevanemate poolt väga hästi vastu võetud. 
 
3.b klassijuhatajat Maiki Saaringut kirjeldatakse kui väga pühendunud, kohusetundlikku, korrektset ja nõudlikku klassijuhatajat. Samal ajal on õpetaja Maiki positiivne, osavõtlik, sõbralik ja professionaalne.
"Lapsed kuulavad ja armastavad teda."
"Väga tore ja abivalmis õpetaja, kes hoolib lastest. Lapsele väga meeldib koolis käia."
3.b klassi õpilane kirjeldab õpetajat nii: „Maiki on tore ja riidleb kõige vähem. Õpetab hästi ja seletab, kui keegi aru ei saa. Ta teeb toredaid teemapäevi ja koolist väljasõite ning on alati rõõmsameelne.“

 Aitäh märkajatele!

 
Jaanuarikuu klassijuhatajate kandidaate ootame hiljemalt 29. jaanuariks siin: Kuu klassijuhataja
Merivälja Kooli 2020/2021 õppeaasta 1. poolaastal said meie kooli klassijuhatajatest tunnustatud Jürgen-Kristoffer Korstnik kui algav klassijuhataja ja Maiki Saaring, kes hääletati parimaks klassijuhatajaks. 
Palju-palju õnne!
 
4.b klassijuhataja Jürgen-Kristoffer Korstnik alustas klassijuhatajana 2020. aasta õppeaasta alguses ning on õpilaste, koolitöötajate ja lapsevanemate poolt väga hästi vastu võetud. 
 
3.b klassijuhatajat Maiki Saaringut kirjeldatakse kui väga pühendunud, kohusetundlikku, korrektset ja nõudlikku klassijuhatajat. Samal ajal on õpetaja Maiki positiivne, osavõtlik, sõbralik ja professionaalne.
"Lapsed kuulavad ja armastavad teda."
"Väga tore ja abivalmis õpetaja, kes hoolib lastest. Lapsele väga meeldib koolis käia."

3.b klassi õpilane kirjeldab õpetajat nii: „Maiki on tore ja riidleb kõige vähem. Õpetab hästi ja seletab, kui keegi aru ei saa. Ta teeb toredaid teemapäevi ja koolist väljasõite ning on alati rõõmsameelne.“

 Aitäh märkajatele!

 
Jaanuarikuu klassijuhatajate kandidaate ootame hiljemalt 29. jaanuariks siin: Kuu klassijuhataja