Uudised

Merivälja kooli 5C klassi külastus Tallinna Jäätmejaama 12. jaanuar


Merivälja Kooli 5C. klass käis sel nädalal tutvuskäigul Paljassaare jäätmejaamas. Saatjaks õpetaja Helina Silberg. Jäätmekeskuse juhataja Rein rääkis, mis on ringmajandus ja kui tähtis on jäätmete liigiti kogumine. Kuidas aga jäätmejaam tegelikult töötab, seda vaatasid noored keskkonnahuvilised jäätmejaama suure platsi peal. Huvituti muuhulgas paberipressi tööst. Meie kooli õpilased olid esimesed, kes nägid tuttuusi riidekonteinereid, mis alles ootavad laialipaigutamist Tallinnas, et saaks koguda tekstiilijäätmeid.

 

Merivälja Kooli 5C. klass käis sel nädalal tutvuskäigul Paljassaare jäätmejaamas. Saatjaks õpetaja Helina Silberg. Jäätmekeskuse juhataja Rein rääkis, mis on ringmajandus ja kui tähtis on jäätmete liigiti kogumine. Kuidas aga jäätmejaam tegelikult töötab, seda vaatasid noored keskkonnahuvilised jäätmejaama suure platsi peal. Huvituti muuhulgas paberipressi tööst. Meie kooli õpilased olid esimesed, kes nägid tuttuusi riidekonteinereid, mis alles ootavad laialipaigutamist Tallinnas, et saaks koguda tekstiilijäätmeid.