Uudised

Kampaania "Villane kampsun viltimiseks!" 08. detsember


Hea Merivälja Kooli kodulehe jälgia. Siin on üleskutse meie kooli käsitööõpetaja Saale Maripuu poolt. Kui Sul või Sinu tuttaval on seisma jäänud villane (vähemalt 80% villa) kampsun ja see ei leia enam kasutust, siis ole hea ja anneta see võimalusel meie kooli käsitöötundide tarvis, kus õpilased saaksid nende abil ja õpetaja Saale juhendamisel, õppida viltimist. Kampsunid võib tuua/saata otse käsitööklassi B216 või B210 ning samuti huvijuhiruumi B211.
TÄHTAEG 16.12! Suur aitäh!
Hea Merivälja Kooli kodulehe jälgia. Siin on üleskutse meie kooli käsitööõpetaja Saale Maripuu poolt. Kui Sul või Sinu tuttaval on seisma jäänud villane (vähemalt 80% villa) kampsun ja see ei leia enam kasutust, siis ole hea ja anneta see võimalusel meie kooli käsitöötundide tarvis, kus õpilased saaksid nende abil ja õpetaja Saale juhendamisel, õppida viltimist. Kampsunid võib tuua/saata otse käsitööklassi B216 või B210 ning samuti huvijuhiruumi B211.
TÄHTAEG 16.12! Suur aitäh!