Uudised

Jõuluehete kogumise kampaania MVK-s 08. november


„Kõige ilusam puu on jõulupuu“….kõige kaunim puu on teadagi ehitud jõulupuu. Ka Merivälja Kool saab sel aastal jõuludeks kolm kuusepuud ja selleks korraldame pisikese jõuluehete kampaania, milles võid Sina ka võimalusel kaasa lüüa ja oma panuse anda. Nimelt soovime me oma kampaania käigus koguda jõuluehteid meie kooli jõuludeks toodavate kolme kuuse tarvis. Kui Sul on kodus mõni jõuluehe, mis ei mahu Sinu kuusele see aasta, see on lihtsalt seisma jäänud, see soovib keskkonda vahetada, see on terve ja puhas, siis oleks sel kindlasti väga tore ja auväärne koht meie kooli kuusepuul, ning seeläbi tooks rohkelt rõõmusära koolipere silmadesse. Kui Sul on mõni jõuluehe ja Sa soovid tema hiilgust ka meie koolis näidata, siis pakume talle hea meelega uue kodu. Ehte võid tuua huvijuhi kabinetti B211 (B korpus, kunstiõpetuse ja kodunduse klassi lähedal).

„Kõige ilusam puu on jõulupuu“….kõige kaunim puu on teadagi ehitud jõulupuu. Ka Merivälja Kool saab sel aastal jõuludeks kolm kuusepuud ja selleks korraldame pisikese jõuluehete kampaania, milles võid Sina ka võimalusel kaasa lüüa ja oma panuse anda. Nimelt soovime me oma kampaania käigus koguda jõuluehteid meie kooli jõuludeks toodavate kolme kuuse tarvis. Kui Sul on kodus mõni jõuluehe, mis ei mahu Sinu kuusele see aasta, see on lihtsalt seisma jäänud, see soovib keskkonda vahetada, see on terve ja puhas, siis oleks sel kindlasti väga tore ja auväärne koht meie kooli kuusepuul, ning seeläbi tooks rohkelt rõõmusära koolipere silmadesse. Kui Sul on mõni jõuluehe ja Sa soovid tema hiilgust ka meie koolis näidata, siis pakume talle hea meelega uue kodu. Ehte võid tuua huvijuhi kabinetti B211 (B korpus, kunstiõpetuse ja kodunduse klassi lähedal).