Uudised

9. klasside poiste ja õpetajate vaheline võrkpalliturniir 24. veebruar


19. veebruaril kohe pärast aktust seadsid võimlasse end sisse meie kooli õpetajad ja 9. klasside poisid. Toimus traditsiooniline õpetajate ja õpilaste võrkpalliturniir. Oleme uhked, et meie 9. klasside poisid saavutasid õpetajate üle võidu! Palju-palju õnne!
 
2020. aasta detsembris lõppes klassidevaheline võrkpalliturniir, kus I koha saavutas 9a, II koha 9b ja III koha 8b klass. Palju õnne kõigile!
19. veebruaril kohe pärast aktust seadsid võimlasse end sisse meie kooli õpetajad ja 9. klasside poisid. Toimus traditsiooniline õpetajate ja õpilaste võrkpalliturniir. Oleme uhked, et meie 9. klasside poisid saavutasid õpetajate üle võidu! Palju-palju õnne!
 
2020. aasta detsembris lõppes klassidevaheline võrkpalliturniir, kus I koha saavutas 9a, II koha 9b ja III koha 8b klass. Palju õnne kõigile!