Uudised

15.10.2022 toimus Merivälja Koolis Huviringide laat 19. oktoober


Laupäeva hommikul oli kooli A korpusesse kogunenud väga põnev, aktiivne ja entusiastlik grupp inimesi, kes kõik seisavad hea selle eest, et meie koolis oleks õpilastel tore võimalus areneda ja tegevust leida ka erinevate huviringide kaudu. Esindatud oli päris tore arv huviringe ja kogukonna vabaajakeskusi. Kohele tulnud said näha ja kuulda nii kaasahaaravat akrobaatikat (Capoeira spordikool), tantsushow´d (Black&White tantsustuudio), laulu (Maire Eliste Muusikakool), kui ka mängida (Pingu´s English Viimsi), harjutada kätt maalimises (Rein Meresaar ja Geitrud Toater) ja tutvust teha sulg- käsi- ja korvpalliga. Samuti oli kohal õpilasesinduse kohvik, oma maitsvate hõrgutistega. Hommik oli tegus, lobisemist ja infovahetust täis. Loodame, et nii osalejad kui ka külastajad jäid rahule ning leidsid pakutavast toredaid ja huvitavaid tegevusi, millega edasi tegeleda.

Üritusele pani õla alla ning aitas nõu ja jõuga Merivälja Kooli vanematekogu. Suur aitäh teile!

Huvilaadal osalenud huviringid,-koolid:

Capoeira Spordikool

Pingu´s English (inglise keele kursus)

Black&White tantsustuudio

Viimsi Korvpalliklubi

Klaveriõpetus (Anne Pilvisto)

Viimsi Huvikeskus

ProDance Tantsustuudio

Tallinna Käsipalliakadeemia

Helen Doron inglise keele kool

Maire Eliste Muusikakool

Viimsi Sulgpalluklubi (Aigar Tõnus)

Talendiagentuur

Mähe Vabaaja Keskus

Active Studio Eha Kaasik

Kunstiring (Geitrud Toater)

Viimsi Korvpalliklubi

Kunstnik Rein Meresaar

 

Kohvikut aitasid korraldada ÕE liikmed

Andrian Ajando 5C

Karoliina Luhaäär ja Doris Müürisepp 5B

Johanna Sild 5B

Else Kontaveit 5A

Kertu Vislapuu 5B

Dagmar Luts 7CRE

Lenna Kurnitski ja Arianna Noorkõiv 5A

Franz Tanni 6C

Martin Kääramees 6C

Laupäeva hommikul oli kooli A korpusesse kogunenud väga põnev, aktiivne ja entusiastlik grupp inimesi, kes kõik seisavad hea selle eest, et meie koolis oleks õpilastel tore võimalus areneda ja tegevust leida ka erinevate huviringide kaudu. Esindatud oli päris tore arv huviringe ja kogukonna vabaajakeskusi. Kohele tulnud said näha ja kuulda nii kaasahaaravat akrobaatikat (Capoeira spordikool), tantsushow´d (Black&White tantsustuudio), laulu (Maire Eliste Muusikakool), kui ka mängida (Pingu´s English Viimsi), harjutada kätt maalimises (Rein Meresaar ja Geitrud Toater) ja tutvust teha sulg- käsi- ja korvpalliga. Samuti oli kohal õpilasesinduse kohvik, oma maitsvate hõrgutistega. Hommik oli tegus, lobisemist ja infovahetust täis. Loodame, et nii osalejad kui ka külastajad jäid rahule ning leidsid pakutavast toredaid ja huvitavaid tegevusi, millega edasi tegeleda.

Üritusele pani õla alla ning aitas nõu ja jõuga Merivälja Kooli vanematekogu. Suur aitäh teile!

Huvilaadal osalenud huviringid,-koolid:

Capoeira Spordikool

Pingu´s English (inglise keele kursus)

Black&White tantsustuudio

Viimsi Korvpalliklubi

Klaveriõpetus (Anne Pilvisto)

Viimsi Huvikeskus

ProDance Tantsustuudio

Tallinna Käsipalliakadeemia

Helen Doron inglise keele kool

Maire Eliste Muusikakool

Viimsi Sulgpalluklubi (Aigar Tõnus)

Talendiagentuur

Mähe Vabaaja Keskus

Active Studio Eha Kaasik

Kunstiring (Geitrud Toater)

Viimsi Korvpalliklubi

Kunstnik Rein Meresaar

 

Kohvikut aitasid korraldada ÕE liikmed

Andrian Ajando 5C

Karoliina Luhaäär ja Doris Müürisepp 5B

Johanna Sild 5B

Else Kontaveit 5A

Kertu Vislapuu 5B

Dagmar Luts 7CRE

Lenna Kurnitski ja Arianna Noorkõiv 5A

Franz Tanni 6C

Martin Kääramees 6C