150 jõulukaarti kingituseks Merivälja Pansionile 17. detsember

Detsembrikuu alguses avasime koolis jõulupostkasti, et sinna sel aastal koguda jõulukaarte Merivälja Pansionile jõuluüllatuseks.

Täna oli see päev, kui lugesime õpilasesinduse liikmetega kaardid üle, sorteerisime need ära ning viisime 150 jõulukaarti pansionile kingiks.

Suur aitäh kõikidele jõulukaartide meisterdajatele!
Tegime koos jõulueelse heateo ning loodetavasti toovad meie kooli õpilaste ja õpetajate tehtud jõulukaardid naeratuse suule ja jõulusoojuse südamesse.

Ilusat ja rahulikku jõuluaega!

Suur aitäh kõikidele jõulukaartide meisterdajatele!

Ilusat ja rahulikku jõuluaega!