Pikapäevatoit

Toitlustaja:
Baltic Restaurants Estonia AS
e-post merivaljakool@daily.ee

Merivälja Kooli õpilase pikapäeva toidu tasu on 0.00 eurot.

Pikapäevatoidu tellimus palun vormistada toitkooli.ee  keskkonnas.
Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali pangalink, ID-Kaart või Mobiili -ID.
Kooli toit on õpilasele tasuta. Päevast sööki ette tellima ei pea, aga pikapäevatoidu peab.
Pikapäevatoitu (sõnastuses "koolieine") tellides on näha ka toidu tasu (0,00 euri), mingit eraldi maksmist mitte mingil moel ei toimu.
Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59.
Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite sööki tellida ja kinnitage “vormista tellimus”.

Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Eemaldatud päevad
annavad teile ettemaksu, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

Toitlustus alustab 7.09.2020. ja toimub koolipäevadel kell 14.00.-14.30.

Pikapäeva toitlustus
Toitlustaja:
Baltic Restaurants Estonia AS
e-post merivaljakool@daily.ee

Merivälja Kooli õpilase pikapäeva toidu tasu on 0.00 eurot.

Pikapäevatoidu tellimus palun vormistada toitkooli.ee  keskkonnas.

Toitlustus alustab 7.09.2020. ja toimub koolipäevadel kell 14.00.-14.30.