Meie koolist

Koolikapid 2021/2022

Koolikapi rentimine!

2021/2022 õppeaastast pakume Merivälja Kooli õpilastele renditavaid koolikappe. Koolikapid asuvad Merivälja Koolis söökla ukse kõrval.

NB! Enne koolikapi rentimist palun tutvuda koolikapi kasutamise korraga - KOOLIKAPI KASUTAMISE KORD.

Koolikapi rentimiseks palun täida ära järgmine leht - Koolikapi rentimine. Renditavaid kooli kappe on pakkuda piiratud koguses.

Koolikapi rentimine toimub tagatisraha alusel. Kantselei juhataja kinnitab kooli kodulehel vormistatud koolikapi rentimise soovi ja annab tagatisraha vastu õpilasele või vanemale/eestkostjale võtme. Tagatisraha summaks on 10 eurot, mis tagastatakse kasutamise perioodi lõpus tagasi toodud võtme vastu. Tagatisraha ja võtme edastamine võib toimuda ka klassijuhataja kaudu.

Merivälja Kool