Merivälja Kooli peahoone

General information
Map

Contact

Filter

All Management Teachers Tugimeeskond

Job position
 
Management (7)

Greta Henriksson

Director
+372 6 232 576
+372 5377 5871
greta.henriksson@meripohi.edu.ee


Katrin Moesaar

Kantselei juhataja
+372 6 232 234
katrin.moesaar@meripohi.edu.ee


Kadri Saluri

I kooliastme õppejuht
II kooliastme õppejuht
III kooliastme õppejuht
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee


Urve Raudsepp-Alt

Hariduse tugiteenuste juht
Logopeed
urve.raudsepp-alt@meripohi.edu.ee


Kalju Orav

Haldusjuht
+372 5285560
kalju.orav@meripohi.edu.ee


Janika Lepik

Huvijuht
6 232 932
janika.lepik@meripohi.edu.ee


Merivälja Kooli Infojuht

Dessert
infojuht@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

IT, koduleht, majasisene infojuhtimine ja meililistid

Teachers (47)

Kaie Kodres

Mudilaskoor
Muusikaõpetus
kaie.kodres@meripohi.edu.ee


Kaili Kuldsaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaili.kuldsaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Carbonium. Nimetuste info.


Jekaterina Yashina

Klassijuhataja
Vene keel
jekaterina.yashina@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel.


Kadri Saluri

I kooliastme õppejuht
II kooliastme õppejuht
III kooliastme õppejuht
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee


Krista Aller-Lönnqvist

Ujumine
krista.aller@meripohi.edu.ee


Leelo Jaanimägi

Lastekoor
Muusikaõpetus
leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee


Heidi Männamäe

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
heidi.mannamae@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Beryllium. Nimetuste info.


Katri Randma

Käsitöö
katri.randma@meripohi.edu.ee


Anita Kalmus

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
anita.kalmus@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Nobelium. Nimetuste info.


Andrus Jakobson

Füüsika
Mathematics
andrus.jakobson@meripohi.edu.ee


Aida Martin

Klassijuhataja
Mathematics
aida.martin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Magnesium. Nimetuste info.


Kaisa Õunpuu

Kehaline kasvatus
kaisa.ounpuu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel.


Karl Kristian Alasi

Kehaline kasvatus
karl.alasi@meripohi.edu.ee


Ilona Vaher

Inglise keel
ilona.vaher@meripohi.edu.ee


Kerli Nool

Eesti keel
Kirjandus
kerli.nool@meripohi.edu.ee


Leana Reiu

Klassijuhataja
Loodusõpetus
leana.reiu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Copernicum. Nimetuste info.


Tiina Tarve

Klassijuhataja
Käsitöö
Kunstiõpetus
Pikapäevarühma õpetaja
Tehnoloogiaõpetus
tiina.tarve@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aluminium. Nimetuste info.


Rita Lumiste

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Lithium. Nimetuste info.


Regina Laanetu

Kunstiõpetus
regina.laanetu@meripohi.edu.ee


Riina Kempo

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Kirjandus
riina.kempo@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Indium. Nimetuste info.


Liivi Kivimäe-Bondarev

Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
Loodusõpetus
liivi.kivimae@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel.


Piret Noor

Klassijuhataja
Mathematics
piret.noor@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ruthenium. Nimetuste info.


Silver Fokin

Klassijuhataja
History
Ühiskonnaõpetus
silver.fokin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Barium. Nimetuste info.


Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Eriõppe õpetaja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.


Mark Piliste

Kehaline kasvatus
mark.piliste@meripohi.edu.ee


Marilin Laanetu

Klassijuhataja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
marilin.laanetu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Cuprum. Nimetuste info.


Maiki Saaring

Klassiõpetaja
Mathematics
maiki.saaring@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Gallium. Nimetuste info.


Livia Nelson

Inglise keel
livia.nelson@meripohi.edu.ee


Sergei Bondarev

Klassijuhataja
Kehaline kasvatus
sergei.bondarev@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Berkelium. Nimetuste info.


Marina Pokintšerada

Klassijuhataja
Käsitöö
Tehnoloogiaõpetus
Vene keel
marina.pokintsereda@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Helium. Nimetuste info.


Simmo Saar

Tehnoloogiaõpetus
simmo.saar@meripohi.edu.ee


Olga Simonovitš

Vene keel
olga.simonovits@meripohi.edu.ee


Piret Laanesaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
piret.laanesaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argon. Nimetuste info.


Ülle Sillasoo

Bioloogia
ulle.sillasoo@meripohi.edu.ee


Helena Tõnsau

Mathematics
helena.tonsau@meripohi.edu.ee


Helin Tikerpuu

Eesti keel
helin.tikerpuu@meripohi.edu.ee


Kristina Altrov

Eesti keel
Pikapäevarühma õpetaja
kristina.altrov@meripohi.edu.ee


Kamran Tariq

Inglise keel
kamran.tariq@meripohi.edu.ee


Jürgen-Kristoffer Korstnik

Eesti keel
Kirjandus
jurgen.korstnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Neon. Nimetuste info.


Alina Sillaots

Klassijuhataja
Vene keel
alina.sillaots@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ferrum. Nimetuste info.


Merike Jürilo

Eesti keel
merike.jyrilo@meripohi.edu.ee


Malle Salu

Bioloogia
malle.salu@meripohi.edu.ee


Richard Kumi

Inglise keel
richard.kumi@meripohi.edu.ee


Ülle Soitu

Klassijuhataja
Mathematics
ulle.soitu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Rodium. Nimetuste info.


Maarja Rutnik

Klassijuhataja
maarja.rutnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Californium. Nimetuste info.


Robert Sults

Keemia
Loodusõpetus
robert.sults@meripohi.edu.ee


Meeli Kask

Kehaline kasvatus
meeli.kask@meripohi.edu.ee

Tugimeeskond (9)

Merle Mänd

Eriõppe õpetaja
merle.mand@meripohi.edu.ee


Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Eriõppe õpetaja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.


Ruth Lobjakas

Klassijuhataja
Eripedagoog
ruth.lobjakas@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Silicium. Nimetuste info.


Katrin Alling

Eripedagoog
katrin.alling@meripohi.edu.ee


Urve Raudsepp-Alt

Hariduse tugiteenuste juht
Logopeed
urve.raudsepp-alt@meripohi.edu.ee


Bergit Semre

Klassijuhataja
Sotsiaalpedagoog
bergit.semre@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Silicium. Nimetuste info.


Sheila Kolk

Psühholoog
sheila.kolk@meripohi.edu.ee


Helena Kroon

Abiõpetaja
helena.kroon@meripohi.edu.ee


Anu-Ell Kruusmann

Kooliõde
+372 56256659
merivaljak@kth.ee

Reception time:

E-N 8.00-16.00

Merivälja Kooli peahoone

General information
Map

Merivälja Kooli spordihoone

General information
Map

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.