Merivälja Kooli peahoone

General information
Map

Contact

Filter

All Management Teachers Tugimeeskond

Job position
 
Management (7)

Greta Henriksson

Director
+372 6 232 576
+372 5377 5871
greta.henriksson@meripohi.edu.ee


Katrin Moesaar

Kantselei juhataja
+372 6 232 234
katrin.moesaar@meripohi.edu.ee


Kadri Saluri

I kooliastme õppejuht
II kooliastme õppejuht
III kooliastme õppejuht
Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Palladium ja Krypton. Nimetuste info.


Urve Raudsepp-Alt

Hariduse tugiteenuste juht
Logopeed
urve.raudsepp-alt@meripohi.edu.ee


Kalju Orav

Haldusjuht
+372 5285560
kalju.orav@meripohi.edu.ee


Janika Lepik

Huvijuht
6 232 932
janika.lepik@meripohi.edu.ee


Merivälja Kooli Infojuht

Dessert
infojuht@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

IT, koduleht, majasisene infojuhtimine ja meililistid

Teachers (46)

Kaie Kodres

Mudilaskoor
Muusikaõpetus
kaie.kodres@meripohi.edu.ee


Kaili Kuldsaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaili.kuldsaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Carbonium. Nimetuste info.


Jekaterina Yashina

Klassijuhataja
Vene keel
jekaterina.yashina@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel.


Kadri Saluri

I kooliastme õppejuht
II kooliastme õppejuht
III kooliastme õppejuht
Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
kadri.saluri@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Palladium ja Krypton. Nimetuste info.


Krista Aller-Lönnqvist

Ujumine
krista.aller@meripohi.edu.ee


Leelo Jaanimägi

Lastekoor
Muusikaõpetus
leelo.jaanimagi@meripohi.edu.ee


Heidi Männamäe

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
heidi.mannamae@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Beryllium. Nimetuste info.


Katri Randma

Klassijuhataja
Käsitöö
katri.randma@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Hydrogenium. Nimetuste info.


Anita Kalmus

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
anita.kalmus@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Cuprum. Nimetuste info.


Andrus Jakobson

Füüsika
Mathematics
andrus.jakobson@meripohi.edu.ee


Aida Martin

Klassijuhataja
Mathematics
aida.martin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Magnesium. Nimetuste info.


Kaisa Õunpuu

Kehaline kasvatus
kaisa.ounpuu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

(Lapsepuhkusel).


Karl Kristian Alasi

Kehaline kasvatus
karl.alasi@meripohi.edu.ee


Ilona Vaher

Inglise keel
ilona.vaher@meripohi.edu.ee


Kerli Nool

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
kerli.nool@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argentum. Nimetuste info.


Leana Reiu

Loodusõpetus
leana.reiu@meripohi.edu.ee


Tiina Tarve

Klassijuhataja
Käsitöö
Kunstiõpetus
Pikapäevarühma õpetaja
Tehnoloogiaõpetus
tiina.tarve@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aluminium. Nimetuste info.


Rita Lumiste

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
rita.lumiste@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Lithium. Nimetuste info.


Regina Laanetu

Kunstiõpetus
regina.laanetu@meripohi.edu.ee


Riina Kempo

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
Eesti keel
Kirjandus
riina.kempo@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Indium. Nimetuste info.


Liivi Kivimäe-Bondarev

Klassijuhataja
Bioloogia
Keemia
Loodusõpetus
liivi.kivimae@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Iridium. Nimetuste info.


Piret Noor

Klassijuhataja
Mathematics
piret.noor@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Calcium. Nimetuste info.


Silver Fokin

Klassijuhataja
History
Ühiskonnaõpetus
silver.fokin@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Barium. Nimetuste info.


Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Eriõppe õpetaja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.


Mark Piliste

Kehaline kasvatus
mark.piliste@meripohi.edu.ee


Marilin Laanetu

Klassijuhataja
Eesti keel
Inglise keel
Kirjandus
marilin.laanetu@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Caesium. Nimetuste info.


Maria Mathiesen

Klassijuhataja
Mathematics
maria.mathiesen@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Krypton. Nimetuste info.


Margus Voolmaa

Geograafia
Loodusõpetus
margus.voolma@meripohi.edu.ee


Maiki Saaring

Klassiõpetaja
Mathematics
maiki.saaring@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ruthenium. Nimetuste info.


Maarja Rutnik

Klassijuhataja
Eesti keel
Kirjandus
maarja.rutnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Aurum. Nimetuste info.


Livia Nelson

Inglise keel
livia.nelson@meripohi.edu.ee


Sergei Bondarev

Klassijuhataja
Kehaline kasvatus
sergei.bondarev@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Wolframium. Nimetuste info.


Marina Pokintšerada

Klassijuhataja
Käsitöö
Tehnoloogiaõpetus
Vene keel
marina.pokintsereda@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Helium. Nimetuste info.


Simmo Saar

Tehnoloogiaõpetus
simmo.saar@meripohi.edu.ee


Olga Simonovitš

Vene keel
olga.simonovits@meripohi.edu.ee


Piret Laanesaar

Klassijuhataja
Klassiõpetaja
piret.laanesaar@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Argon. Nimetuste info.


Tiina Kala

Kehaline kasvatus
tiina.kala@meripohi.edu.ee

Reception time:

E 15.00-16.00, kokkuleppel

Kristi Viires

Klassiõpetaja
kristi.viires@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Rodium. Nimetuste info.


Ülle Sillasoo

Bioloogia
ulle.sillasoo@meripohi.edu.ee


Helena Tõnsau

Mathematics
helena.tonsau@meripohi.edu.ee


Helin Tikerpuu

Eesti keel
helin.tikerpuu@meripohi.edu.ee


Kristina Tammaru

Eesti keel
Pikapäevarühma õpetaja
kristina.tammaru@meripohi.edu.ee


Kamran Tariq

Inglise keel
kamran.tariq@meripohi.edu.ee


Jürgen-Kristoffer Korstnik

Eesti keel
Kirjandus
jurgen.korstnik@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Neon. Nimetuste info.


Alina Sillaots

Klassijuhataja
Vene keel
alina.sillaots@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Ferrum. Nimetuste info.


Merike Jürilo

Eesti keel
merike.jyrilo@meripohi.edu.ee

Tugimeeskond (9)

Merle Mänd

Eriõppe õpetaja
merle.mand@meripohi.edu.ee


Taisi Metsaviir

Klassijuhataja
Eriõppe õpetaja
Ühiskonnaõpetus
taisi.metsaviir@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Titanium. Nimetuste info.


Ruth Lobjakas

Klassijuhataja
Eripedagoog
ruth.lobjakas@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Silicium. Nimetuste info.


Katrin Alling

Eripedagoog
katrin.alling@meripohi.edu.ee


Urve Raudsepp-Alt

Hariduse tugiteenuste juht
Logopeed
urve.raudsepp-alt@meripohi.edu.ee


Bergit Semre

Klassijuhataja
Sotsiaalpedagoog
bergit.semre@meripohi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja klassis nimetusega Silicium. Nimetuste info.


Sheila Kolk

Psühholoog
sheila.kolk@meripohi.edu.ee


Helena Kroon

Abiõpetaja
helena.kroon@meripohi.edu.ee


Anu-Ell Kruusmann

Kooliõde
+372 56256659
merivaljak@kth.ee

Reception time:

E-N 8.00-16.00

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Merivälja Kooli esimeste klasside moodul

General information
Map

Merivälja Kooli peahoone

General information
Map

Merivälja Kooli spordihoone

General information
Map

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.