Õpetajad

Nimi E-mail Amet
Aivi Osman aivi.osman ‘ät’ meripohi.edu.ee haridustehnoloog, IT õpetaja
Angela Saks angela.saks ‘ät’meripohi.edu.ee inglise keele õpetaja
Anita Kalmus anita.kalmus ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Ferrum
Auli Relve auli.relve ‘ät’ meripohi.edu.ee loodusainete õpetaja
Daisy Baidak daisy.baidak ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Argentum
Elle Rajandu elle.rajandu ‘ät’ meripohi.edu.ee loodusainete õpetaja
Ilana Faiman ilana.faiman ‘ät’ meripohi.edu.ee vene keele õpetaja
Ilona Vaher ilona.vaher ‘ät’meripohi.edu.ee inglise keele õpetaja
Jaanika Aru jaanika.aru ‘ät’meripohi.edu.ee inglise keele õpetaja
Kadri Saluri kadri.saluri ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Kalium
Kaie Kodres kaie.kodres ‘ät’ meripohi.edu.ee muusikaõpetaja
Kaisa Õunpuu kaisa.ounpuu ‘ät’ meripohi.edu.ee kehalise kasvatuse õpetaja
Kerttu Mölder kerttu.molder ‘ät’ meripohi.edu.ee kunstiõpetaja
Kirsi Kullerkupp kirsi.kullerkupp ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Palladium
Klaire Sinisalu klaire.sinisalu ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Krypton
Krista Aller krista.aller ‘ät’ meripohi.edu.ee ujumisõpetaja
Kristiina Laura Järve kristiina.jarve ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – vene keel
Liina Polluks liina.polluks ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Aurum
Liivi Põldmae liivi.poldmae ‘ät’ meripohi.edu.ee muusikaõpetaja
Maarja Rutnik maarja.rutnik ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Iridium
Maiki Saaring maiki.saaring ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Titanium
Maiu Plumer maiu.plumer ‘ät’ meripohi.edu.ee õppealajuhataja
Maive Põder maive.poder ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Silicium
Maret Siida maret.siida ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Carbonium ja Helium
Mart Kuurme mart.kuurme ‘ät’ meripohi.edu.ee matemaatika-füüsikaõpetaja
Merike Kikas merike.kikas ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Wolframium
Monika Nigul monika.nigul ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Caesium
Piibe Pärn piibe.parn ‘ät’ meripohi.edu.ee kehalise kasvatuse õpetaja
Piret Laanesaar piret.laanesaar ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Hydrogenium
Piret Noor piret.noor ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Calcium
Riina Kempo riina.kempo ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Barium ja Aluminium
Rita Lumiste rita.lumiste ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Neon ja Magnesium
Seoriin Jõgise seoriin.jogise ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Selenium
Sergei Bondarev sergei.bondarev ‘ät’ meripohi.edu.ee õpetaja – Hydragyrum
Silver Fokin silver.fokin ‘ät’ meripohi.edu.ee ajalooõpetaja
Olga Simonovitš olga.simonovits ‘ät’ meripohi.edu.ee vene keele õpetaja
Terje Rinne terje.rinne ‘ät’ meripohi.edu.ee inglise keele õpetaja
Ülle Paas ylle.paas ‘ät’ meripohi.edu.ee väikeklassi õpetaja

Klasside nimetuste selgitused leiab siit: http://www.meripohi.edu.ee/opilased-2/